Innovo Adult
Доросле відділення

Радість життя — це можливість робити те, що любиш, з натхненням і силами. Впевнено, не зупиняючись, крокувати до великих цілей.

Ми допоможемо відновити фізичне здоров’я та свободу рухів після травм чи хірургічних втручань, усунути причини больових синдромів, легше повернутись до звичного ритму та сміливих планів.

Діагностика

Допомогу пацієнту розпочинаємо з діагностики — виявляємо проблему та причину її виникнення. Це — основа для правильного лікування та реабілітації.

За потреби, спрямовуємо на додаткові методи обстеження в інших медичних закладах. За результатами діагностики команда Innovo розробляє індивідуальний план реабілітації. Лікарі комплексно вивчають і аналізують дані обстежень з огляду на скарги, цілі та потреби пацієнта.

 • При травмах — здійснюємо огляд травмованої структури (м’яз,
  сухожилок, зв’язка тощо), визначаємо ступінь пошкодження.
 • При порушеннях певної функції руху — з’ясовуємо механізм
  проблеми.
 • При болю в суглобах, спині, кінцівках — знаходимо причини,
  відстежуємо зв’язки.
 • Робота зі спортсменами — особливий напрямок діагностики.
  Виявляємо патологічні відхилення, обстежуємо уражені
  структури, знаходимо причини болю.

Лікування

Лікування в Innovo — це щоденні кроки до відновлення сили та здоров’я. Поступове полегшення, повернення природності рухів та відчуття свободи.

Основний метод, за яким одужують наші пацієнти — це фізична терапія. Однак, якщо випадок вимагає додаткового лікування, ми використовуємо медикаментозне та фізіотерапевтичне втручання, за потреби — скеровуємо на психотерапевтичний курс.

У всіх лікувальних процедурах пацієнта супроводжують фахівці Innovo:

 • фізичні терапевти — на відновлювальних заняттях,
 • лікарі — під час контролю та на консультаціях.

Ми підбираємо найефективніші методи лікування і проходимо весь шлях до одужання пацієнта разом з ним.

Фізична терапія

Фізична терапія — це повернення до активного життя та до речей, які любиш. Вільно і без болю кататися на лижах, підкорювати гори, насолоджуватись тривалою прогулянкою, тримати на руках дитину і просто знову зробити крок.

Наша суперсила — допомога з відновлення опорно-рухового апарату. Працюємо з наслідками травматичних ушкоджень, спортивних травм, хірургічних втручань та різних больових синдромів.

У своїй практиці ми керуємось виключно даними доказової медицини. Програми фізичної терапії в Innovo створені на основі сучасних протоколів відновлення.

Основний засіб фізичної терапії — це вправи. Розумне, точкове навантаження сприяє природному відновленню рухових функцій. Комплекс вправ можна комбінувати з додатковими методами:

 • мануальною терапією,
 • кінезіологічним та функціональним тейпуванням,
 • лангетуванням,
 • кріотерапією,
 • індивідуальними ортопедичними засобами.

Перед початком терапії узгоджуємо всі кроки з пацієнтом і коригуємо їх в процесі, залежно від динаміки відновлення.

Ми завжди на зв’язку і раді вам відповісти

Опишіть свої симптоми і ми запропонуємо рішення