Innovo Training
Підготовка спортсменів

Програма тренувань для безпечного повернення до спорту після перерви чи травми. Фізичний терапевт допоможе сформувати правильний тренувальний план із поступовим збільшенням навантажень. Перехід до вправ вищої інтенсивності відбудеться плавно і без ризиків для здоров’я. Окремий фокус – тренування для лижників та сноубордерів перед початком зимового сезону.

Професійний спорт чи легка зарядка на вихідних, марафони чи невеликі пробіжки в парку перед роботою – будь-яка фізична активність додає емоцій та життя. Приємно відчувати, як після регулярних вправ тіло стає витривалішим, силові показники зростають, і здається, що все на світі стає можливим.

Innovo Training об’єднує професійних атлетів, спортсменів-аматорів та активних людей, які не уявляють свого життя без руху та викликів. Наші програми будуть корисними для тих, хто:

  • розпочинає займатись спортом,
  • змінює тренувальний план та підвищує інтенсивність навантажень,
  • повертається до спортивних занять після перерви,
  • готується до активного сезону (лижники, сноубордери, велосипедисти).

Ми підтримуємо розумний підхід до спорту з урахуванням індивідуальних фізичних можливостей. Тренування в Innovo допоможуть новачкам впевнено розпочати заняття спортом, а досвідченим спортсменам – швидко відновити фізичну форму після перерви. Заняття спрямовані також на покращення швидкості, техніки, плавності виконання вправ.

Кожну тренувальну програму розпочинаємо з огляду лікаря-ортопеда та фізичного терапевта. Після визначення основних фізичних характеристик та індексів тіла з огляду на цілі спортсмена формуємо тренувальний план.

Тренування будуємо так, щоб давати м’язам оптимальне, але безпечне навантаження, поступово нарощувати інтенсивність. Спортсмена супроводжує фізичний терапевт, який стежить за навантаженням і коригує техніку виконання. Ми подбали, щоб заняття були максимально комфортними. У просторому приміщенні з новим сучасним обладнанням можна відпрацювати всі необхідні вправи. У програму також включені техніки правильного розтягування м’язів і масаж.

Підготовка до лижного сезону

У передчутті першого снігу кортить швидше спакувати лижі і їхати в гори – підкорювати найкрутіші схили. В цей момент добре згадати, що за півроку з часу останніх спусків м’язи встигли відвикнути від такого навантаження, тому до енергійного початку сезону варто добре підготуватись.

Команда Innovo – затяті лижники, тож восени ми також тренуємось за цією програмою. В її основі – американська методика підготовки гірськолижних спортсменів та вправи для покращення сили, спритності, балансу, аеробної витривалості. Програма тренувань включає використання професійного гірськолижного тренажера SKIER’S EDGE Polymetric power, який відтворює та тренує біомеханіку їзди на лижах. Рекомендований початок тренувань – за місяць перед першим виїздом в гори. Ми допоможемо зробити спуски швидкими, більш впевненими та маневреними.