Innovo Kids
Дитяче відділення

Діти люблять бавитись і пізнавати нове, вони активні й допитливі. Фізичну реабілітацію для малюків ми будуємо у формі гри, робимо процес цікавим, орієнтуємось на потреби та характер кожної дитини. Навчаємо батьків правильно взаємодіяти зі своїми малятами, враховувати особливості, створювати умови для комфортного розвитку та щасливого дитинства.

Фізична терапія

Курс для покращення рухової активності дітей із захворюваннями нервової та опорно-рухової системи.

Активний рух, швидкість, непосидючість — в цьому вся радість дитинства. У будь-якому віці малюки з різними фізичними можливостями досліджують світ, і сприяти їм у цьому — наше найважливіше завдання.

Для кожної дитини ми пропонуємо особливий комплекс вправ. Такі заняття допомагають малюку освоїти або вдосконалити базові рухові функції, зокрема контроль голови, перевертання, повзання, можливість сидіти, стояти, бігати та стрибати.

Вправи спрямовані на те, щоб максимально адаптувати дитину до навколишнього світу з урахуванням індивідуальних фізичних особливостей. Іноді для комфорту дитини ми використовуємо допоміжні та ортопедичні засоби.

Фахівці Innovo допомагають батькам правильно взаємодіяти з дитиною, сприяти розвитку її рухової активності. Заняття з малюками проходять у дружній атмосфері, у формі гри. Позитивні результати терапії — це залучення дитини до активного соціального життя: відвідування садочка, школи, гуртків та спортивних секцій. А найвища мотивація для нас — це радісна усмішка малюка, який здійснює новий для себе рух.

Терапія розвитку

Курс, спрямований на покращення інтелектуального розвитку дитини. Ключові напрямки: покращення мовлення, комунікації та функцій дрібної моторики.

Інтелектуальний розвиток розпочинається від народження і триває впродовж усього життя. Для кожного віку притаманні свої етапи засвоєння та поглиблення вмінь. Існують чіткі взаємозв’язки у розвитку різних інтелектуальних здібностей — ми опираємось на них у своїй практиці, допомагаємо дітям сформувати нові потрібні навички на основі вже набутих.

Разом з малятами, у легкій формі гри працюємо над розвитком інтелектуальних процесів: сприйняття, пам’яті, уваги, уяви, здібності до вирішення завдань. Розвиток цих вмінь залежить як від зовнішнього середовища, так і від вроджених задатків дитини.

Ми дбаємо про те, щоб заняття навчально-розвиваючого курсу ґрунтувались на взаємній довірі. Створюємо такі умови, щоб і дитина, і її батьки почувались вільно, могли розповісти про найменші зміни та в будь-який момент порадитись із фахівцями Innovo.

Терапія руки

Програма розвитку моторики рук, зорово-рухової координації, підготовка руки до письма.

Працюємо з дітьми над покращенням рухових функцій рук. Цей комплекс є частиною реабілітації малечі після:

  • дитячого церебрального паралічу,
  • крововиливів у мозку,
  • травматичних ушкоджень периферичної нервової та опорно-рухової систем,
  • порушення мозкового кровообігу.

За допомогою рук ми виконуємо 80% щоденних дій, а в дітей, які ще пізнають світ, цей відсоток значно вищий. Малятам потрібно навчитись стількох речей: їсти, вдягатись, чистити зубки. Згодом — ще цікавіше: малювати, бавитись, перегортати сторінки улюблених казок. Ми допомагаємо дітям покращити моторику та координацію рук, щоб розширити можливості до навчання, полегшити побут.

Фахівці дитячого відділення Innovo розуміють, скільки сил і терпіння вимагає така реабілітація у маленьких пацієнтів. Тому ми докладаємо щонайбільше уваги, шукаємо підхід до кожної дитини та обов’язково наголошуємо на успіхах малечі.

Сенсорна терапія

Курс сенсорного розвитку для покращення роботи центральної нервової системи.

Малюка оточує світ з усіма його сенсорними ознаками: багатобарвністю, запахами, звуками. Кожна дитина так чи інакше сприймає це — мозок отримує сигнали від органів чуття, а нервова система перетворює їх у рух, позицію тіла, планування дії.

Якщо в нервовій системі виникають труднощі з регуляцією, обробкою чи інтерпретацією інформації від одного або декількох органів чуття, організм дитини може зреагувати сенсорними порушеннями.

Курс сенсорної інтеграції допомагає «підсилити» необхідну або «відсіяти» зайву інформацію для більш злагодженої роботи нервової системи. Та головне — допомагає дитині розширити сприйняття, якнайкраще відчути все різноманіття, яке її оточує.

Здебільшого сенсорні порушення — це наслідок:

  • дитячого церебрального паралічу,
  • затримки психомоторного розвитку,
  • генетичних захворювань,
  • розладів аутистичного спектру,
  • гіперактивності,
  • синдрому дефіциту уваги.

Програма спрямована на покращення здатності малюка гармонійно взаємодіяти зі світом, сприяє розвитку моторики, полегшує соціальну взаємодію.

Реєстрація на курс

Щоб дізнатися вартість курсу та можливість реєстрації на курс, насамперед, просимо заповнити анкету: