Поради

Чому знання та досвід фізичної терапії так важливі?

Дуже поширеною проблемою, яка зачіпає медичний світ, є занадто багато  доступної інформації на псевдомедичних веб-сайтах, присвячених певній галузі. В Інтернеті також можна знайти поради щодо фізичної терапії, включаючи готові плани тренувань. Перш ніж їх використовувати, давайте подумаємо, чи це саме те, що ми хочемо? Чи досягнемо ми бажаних результатів, зайнявшись фізичними навантаженнями без консультації з фахівцями?

Знання рухової системи людини, якими володіють фізичні терапевти, є величезними та підтверджуються багаторічним навчанням та набуттям практичного досвіду. Більше того, не слід забувати, що вся медична та наукова дисципліна фізичної терапії характеризується індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Тому те, що спрацювало для однієї людини, не завжди може спрацювати для іншого. Все залежить від можливостей конкретної людини, від її загального стану здоров’я, від цілей, яких вона хотіла б досягнути, або способу життя.

Перш ніж розпочати тренування, зверніться за порадою до фізичного терапевта!

Створіть план тренувань із фізичним терапевтом

Дуже часто трапляється так, що люди, які проводять регулярні тренування захопившись новим заняттям, за декілька занять втрачають весь свій ентузіазм, через больові симптоми. Це досить поширена помилка серед початківців, які хотіли б за кілька тижнів наздогнати, роки без фізичних вправ. У таких випадках найчастіше ми маємо справу з перевантаженням організму. Сильне виснаження може призвести до травм, а це лише крок до відмови від амбітних планів.

Хороший фізичний терапевт, починаючи працювати з новим пацієнтом, знайомиться з його стилем та способом життя. Він збирає історію хвороби та створює анкету, яка допоможе йому визначити індивідуальні схильності та можливості даної людини. Режим вправ складається так, що враховує як фізичні, так і психічні фактори.

Це означає, що за такої співпраці ви гарантовано отримаєте план вправ, який у найкоротші терміни призведе до досягнення поставлених результатів.

Фізичний терапевт стежить за безпекою ваших тренувань

Люди, які протягом певного часу віддані певному спорту, зазвичай досягають рівня, коли вимагають від себе все більше і більше. Дуже часто спостерігається також елемент змагання з людьми, які зустрічаються на спортивному шляху.

Вони часто забувають, що кожен організм різний, і якщо ви прагнете до більших навантажень, ви можете переборщити з кількістю та інтенсивністю вправ. На жаль, це призводить до зовсім іншого ефекту, ніж передбачалося раніше, і може призвести до дуже серйозних травм та ускладнень.

У таких випадках відвідування фізичного терапевта допомагає вирішити сумніви щодо можливостей нашого організму та подальшого курсу дій. План, написаний професіоналом, дозволяє отримати ще кращі результати, усуваючи потенційні загрози.

Досить поглянути на провідних спортсменів світу, щоб побачити, що у кожного з них є свій довірений фізичний терапевт. Фізичний терапевт може буквально зняти біль і відновити фізичну форму спортсмена всього за кілька хвилин. Професійні спортсмени дуже часто підкреслюють роль своїх фізичних терапевтів та їх внесок у їх успіх.

Фізична терапія замість ліків та хірургічного втручання

Фізичні терапевти, завдяки своїм знанням у галузі медицини, анатомії та фізіології людського тіла, є фахівцями в галузі рухового функціонування організму.

Їх часто відвідують пацієнти з болем, який неможливо усунути фармакологічними препаратами. Після проведення медичної бесіди та розуміння  хвороби, фізичні терапевти розробляють план терапії, спрямований на підвищення ефективності та безпеки тренувань. Часто травми можуть бути вилікувані за допомогою відповідно підібраного методу терапії.

Спорт – це здоров’я!

Регулярні фізичні навантаження позитивно позначаються на кращому функціонуванні нашого організму, покращують обмін речовин, підвищують працездатність серця, зменшують стрес, покращують психічне самопочуття. Якщо ми робимо це під наглядом спеціаліста, наприклад, фізичного терапевта, ми знаємо, що фізичні навантаження, якими ми насправді займаємось, корисні для нашого здоров’я.