Тематичні статті

Чому консультація — це важливо?

Досить часто адміністратори (як дорослого, так і дитячого відділень Innovo) отримують дзвінки від потенційних пацієнтів (чи їхніх батьків) із запитом «запису на процедуру» без попередньої консультації. Чи можна записатися в Innovo у такий спосіб та чому консультація — це важливо, читайте в статті.

Консультація — це правило, яке не можна порушувати! Однак, є багато поширених продовжень фрази «Навіщо мені консультація, якщо…»

  • «… я вже маю консультативний висновок такого ж фахівця з іншої лікарні/медичного центру?»
  • «… мені болить спина і я знаю що мені треба масаж/вправити спину?»
  • «… ми вже проходили реабілітацію в іншому медичному центрі й нам треба такий самий набір занять, але з більшою інтенсивністю»
  • «ми завжди проходимо однакові курси всюди де можна»
  • «ми просто хочемо спробувати ще ваш підхід, подивитися чи підійде»

Продовжувати цей список можна довго. Однак, сьогодні ми хочемо дещо вам пояснити.

  1. Медичний центр, до якого ви звертаєтеся вперше не може нести відповідальність за рішення фахівців, які не працюють у ньому.

Коли в нашій команді з’являється новий член — це свідчить про те, що ми впевнені в його кваліфікації, ми готові його навчати, він працює за такими ж принципами, як і ми. А ще, він дотримується внутрішніх правил, які встановлені в нашому медичному центрі. Ми готові нести відповідальність за його роботу. Відповідно, рішення сторонніх фахівців — поза колом нашої довіри. Ми можемо співпрацювати з ними, приймати до уваги їхні консультативні рішення, результати певних обстежень. Однак, будувати реабілітаційний план чи проводити певну маніпуляцію сліпо довіряючи стороннім фахівцям — неможливо й не професійно.

  1. Бажання пацієнта — це не достатня підстава для початку лікування / реабілітації.

Ми навчалися допомагати вам, вдосконалювали свої знання та продовжуємо це робити. Ми щодня отримуємо новий досвід та проводимо порівняльний аналіз методик, їх ефективності. Саме це дає нам право вирішувати необхідність вашого лікування та визначення реабілітаційного методу/вправи/процедури. Чи можете ви сказати те ж саме про себе? Чи завжди ви впевнені у своєму власному діагностуванні?

  1. У різних медичних установ можуть бути різні принципи роботи.

Так, ми не використовуємо багато методик, які поширені на ринку медичних послуг України. Ми працюємо за принципами доказової медицини, обираємо найбільш ефективні комбінації методів для кожного конкретного випадку. Саме тому ми просимо вас заповнювати анкети, приходити до нас на консультації та обирати для вас індивідуальний план лікування.

  1. Інколи, краще не робити нічого, ніж витрачати час на те, що не потрібно.

Ця теза говорить сама за себе. Дуже часто, час відіграє ключову роль у реабілітаційному процесі. Не варто витрачати його на підозрілі спроби «чогось іншого», прислухатися до порад не кваліфікованих осіб. Також варто розуміти, що відпочинок — так само важливий, як і виконання домашніх завдань! Не лінуйтеся та не виснажуйте себе.

Надіємося, що ви будете поважати роботу будь-якого медичного центру, лікаря та фізичного терапевта. Але найголовніше — поважайте себе та обирайте правду!