Innovo Kids
Дитяче відділення

Діти люблять бавитись і пізнавати нове, вони активні й допитливі. Фізичну реабілітацію для малюків ми будуємо у формі гри, робимо процес цікавим, орієнтуємось на потреби та характер кожної дитини. Навчаємо батьків правильно взаємодіяти зі своїми малятами, враховувати особливості, створювати умови для комфортного розвитку та щасливого дитинства.

Фізична терапія

Курс для покращення рухової активності дітей із захворюваннями нервової та опорно-рухової системи.

Активний рух, швидкість, непосидючість — в цьому вся радість дитинства. У будь-якому віці малюки з різними фізичними можливостями досліджують світ, і сприяти їм у цьому — наше найважливіше завдання.

Для кожної дитини ми пропонуємо особливий комплекс вправ. Такі заняття допомагають малюку освоїти або вдосконалити базові рухові функції, зокрема контроль голови, перевертання, повзання, можливість сидіти, стояти, бігати та стрибати.

Вправи спрямовані на те, щоб максимально адаптувати дитину до навколишнього світу з урахуванням індивідуальних фізичних особливостей. Іноді для комфорту дитини ми використовуємо допоміжні та ортопедичні засоби.

Фахівці Innovo допомагають батькам правильно взаємодіяти з дитиною, сприяти розвитку її рухової активності. Заняття з малюками проходять у дружній атмосфері, у формі гри. Позитивні результати терапії — це залучення дитини до активного соціального життя: відвідування садочка, школи, гуртків та спортивних секцій. А найвища мотивація для нас — це радісна усмішка малюка, який здійснює новий для себе рух.

Терапія розвитку

Курс, спрямований на розвиток пізнавальної сфери дітей дошкільного віку, налагодження комунікації та соціальної взаємодії.

Кожна людина народжується унікальною з певним набором задатків та особливостей, розвиток яких триває впродовж усього життя. Важливим завданням як батьків, так і фахівців є допомогти дитині здобувати нові навики, опираючись на її сильні сторони.

Індивідуальна програма для кожної дитини з урахуванням її вікових, психічних, фізичних та сенсорних особливостей, робить заняття максимально цікавими та ефективними.

Разом з малятами, у легкій формі гри працюємо над розвитком пізнавальних процесів: сприйняття, пам’яті, уваги, уяви, здібностей до вирішення завдань.

Ми дбаємо про те, щоб заняття курсу ґрунтувались на взаємній довірі. Створюємо такі умови, щоб і дитина, і її батьки почувались вільно та комфортно, могли розповісти про найменші зміни та в будь-який момент порадитись із фахівцями Innovo.

Терапія руки

Програма розвитку моторики рук, зорово-рухової координації, підготовка руки до письма.

Працюємо з дітьми над покращенням рухових функцій рук. Цей комплекс є частиною реабілітації малечі після:

  • дитячого церебрального паралічу,
  • крововиливів у мозку,
  • травматичних ушкоджень периферичної нервової та опорно-рухової систем,
  • порушення мозкового кровообігу.

За допомогою рук ми виконуємо 80% щоденних дій, а в дітей, які ще пізнають світ, цей відсоток значно вищий. Малятам потрібно навчитись стількох речей: їсти, вдягатись, чистити зубки. Згодом — ще цікавіше: малювати, бавитись, перегортати сторінки улюблених казок. Ми допомагаємо дітям покращити моторику та координацію рук, щоб розширити можливості до навчання, полегшити побут.

Фахівці дитячого відділення Innovo розуміють, скільки сил і терпіння вимагає така реабілітація у маленьких пацієнтів. Тому ми докладаємо щонайбільше уваги, шукаємо підхід до кожної дитини та обов’язково наголошуємо на успіхах малечі.

Реєстрація на курс

Перед реєстрацією на курс просимо ознайомитись з правилами запису

Якщо Ви вже проходили курс реабілітації у нас, повторно заповнювати анкету не потрібно! Телефонуйте за номером: 0800 300 198

Щоб дізнатися вартість курсу та можливість реєстрації на курс, насамперед, просимо заповнити анкету: