Новини

МЦ “Інново”розпочинає проведення вакцинації!

Вакцинація: стосується кожного

Ми живемо у час пандемії, коли пошук нової вакцини проти маловідомого вірусу став викликом для цілого світу. З моменту появи вакцин загальна захворюваність на вакциноконтрольовані інфекції значно зменшилась. Вакцинація – єдиний можливий спосіб отримати захист від найбільш небезпечних інфекцій і цим варто скористатись. Це невід’ємне право отримати якісну медичну допомогу. До того ж, розвиток інклюзії в Україні передбачає збільшення соціальних контактів, тому вакцинація є вкрай необхідною для безпечної соціальної взаємодії. Для таких дітей у медичному плані вакцинація не має бути питанням – це необхідність, а для оточуючих – відповідальність.

У батьків наших маленьких пацієнтів часто виникає відчуття страху щодо негативних впливів та питання доцільності вакцинації дітей з такими хронічними захворюваннями та особливостями розвитку як церебральний параліч, епілепсія, розлади спектру аутизму, синдром Дауна, спінальна м’язова атрофія, м’язова дистрофія, травма спинного мозку (spina bifida), муковісцидоз та інші.

Насправді, рівень охоплення вакцинацією у дітей з інвалідністю є значно нижчим у порівнянні зі здоровими дітьми, проте ризики ускладнень у таких діток є вищими, що пов’язано із зниженою функцією дихальної системи, нутрітивною недостатністю, розладами ковтання, зниженою здатністю до самообслуговування.
Діти з інвалідністю є групою ризику, тому потребують особливої уваги щодо імунопрофілактики.

Ми команда лікарів МЦ “Інново” розпочинаємо проведення вакцинації!

  • вакцинація рекомендованими вакцинами – ті, які не входять на даний момент у національний календар вакцинації, але є необхідними для отримання протиінфекційного імунітету (вакцина проти пневмококової інфекції, менінгококової інфекції, вірусу вітряної віспи, ротавірусної інфекції, вірусу гепатиту А.
  • вакцинація за національним календарем щеплень (проти поліомієліту, дифтерії, кашлюка, правця, кору, гепатиту В, гемофільної інфекції, краснухи, епідемічного паротиту).

Для уточнення деталей та запису на вакцинацію телефонуйте за номером: 0800300198