Новини

Стажування в МЦ Adeli (Словаччина)

Минулого місяця наш фізичний терапевт Бурій Олег пройшов стажування в міжнародному Медичному центрі фізичної терапії «Аделі», який спеціалізується на реабілітації пацієнтів із неврологічними порушеннями. Як це було та які висновки зробив Олег читайте у статті.

Метою роботи Олега в центрі впродовж місяця був обмін досвідом із питань інтенсивної програми реабілітації, мультидисциплінарного підходу та застосування динамічно-навантажувальних костюмів «Аделі» при роботі із пацієнтами з порушеннями центральної нервової системи різної етіології (ДЦП, інсульт, ЧМТ, травми спинного мозку, нейроінфекції).

Олег ознайомився з програмами реабілітації в МЦ«Аделі» та поділився з нами своїми враженнями.

“Насамперед мене вразила велика команда медичних працівників (23 команди фізичних терапевтів). А також хороший склад мультидисциплінарної команди: невролог, фізичний терапевт, ерготерапевт, мануальний терапевт, логопед, медична сестра та масажист. В «Аделі» впроваджено кілька направлень фізичної терапії: раннє втручання для дітей від 6 місяців до 2 років, заняття 3–4 години в день 5 днів у тиждень, реабілітація для дітей від 2-х років та дорослих — триває від 2-х до 4-х тижнів, 6 днів у тиждень.

Терапія базується на принципах високоінтенсивного, індивідуального лікування, набуванню побутових і робочих навиків, соціальній інтеграції. Також в основі терапії лежить пропріоцептивна динамічна корекція, використання динамічно-навантажувальних костюмів «Аделі». Програма лікування складається головним лікарем на основі результатів первинного обстеження.

Завжди цікаво поглянути як працює інший центр фізичної реабілітації, на собі випробувати їхній шлях розвитку, та надавати такі послуги, як вони надають. Мені цікаво було подивитися як організована робота всіх медичних працівників, їх взаємодія та співпраця для покращення життя пацієнтів.

Після цього візиту я почерпнув багато нових знань і зробив багато висновків. Один із головних висновків — я радий, який шлях обрав Медичний центр “Інново” й радий, що я працюю саме тут. Я впевнений, що злагоджений колектив може бути запорукою успіху лише завдяки роботі в правильному напрямі — науково-доказової медицини. Я радий, що ми працюємо саме за її принципами та можемо максимально ефективно допомагати нашим пацієнтам!”